Як правильно обрати меблі?

By in
618
Як правильно обрати меблі?

Основою нового оформлення вашої оселі звичайно ж є кольорова гама. Тут є важлива деталь: кожен колір по-різному впливає на ваш настрій. Слід звернути увагу, що один і той самий відтінок має абсолютно різний вплив на людей різного віку, статі та темпераменту.

Так, у дітей блакитний пробуджує креативність і натхнення, стимулює тягу до навчання. У той час як на людей старшого віку він надає більш виражену заспокійливу дію: згідно з дослідженнями, у дорослих при вигляді блакитного знижується тиск, сповільнюється дихання, знижується апетит і м’язова напруга.

Якщо площа кімнати невелика, але обставити її хочеться зі смаком – зверніть увагу на колекції модульних меблів. Вони дозволяють купувати не весь набір цілком, а тільки те, що вам потрібно, і збирати бажану композицію з відповідних один одному деталей, як конструктор.

Дитяча

Грамотно обставлена ​​дитяча не тільки порадує вашу дитину, але також захистить її від ударів при падіннях (якщо дитина зовсім маленька), допоможе в розвитку і навчанні, буде стимулювати активність і творче мислення, розвивати самостійність і відповідальність.

Перше, що потрібно знати про дитячі – не варто розділяти кімнату на жорсткі функціональні зони: “кабінет”, “спальню” і “ігрову”.  Адже такими діями ви можете запросто викликати у свого чада відразу до навчання.

У хорошій дитячій все розташовано поруч: ліжко, комп’ютерний стіл, шафа. Важливо також підібрати місткі полиці і ящики, куди помістяться зростаючий автопарк або колекція улюблених ляльок, щоб не перекладати їх з місця на місце і уникнути безладу.

Ще один плюс такого розташування – те, що навіть в зовсім маленьких кімнатах залишається багато вільного місця, яке в будь-якому випадку знадобиться малюкові для ігор.

Причому всі меблі повинні бути зручними для дитини. Ніяких складних конструкцій! Підберіть шафи і тумбочки так, щоб дверцята і ящики легко відкривалися і закривалися, а дитина могла вільно дотягнутися до ручок.

Друге правило дитячої – хороше освітлення, яскравий і світлий колір меблів і шпалер. Всі діти інстинктивно тягнуться саме до таких кольорів, і немає жодної причини перешкоджати їм. Правильно підібрана гама позитивно впливає на настрій дитини, його самовідчуття і ставлення до життя.

Коли дітей в сім’ї двоє, багато хто воліє поставити двоярусні ліжка. Це відмінне рішення, але важливо подбати про те, щоб для дітей воно було комфортним і безпечним. Краї ліжка (як, втім, і всіх меблів), повинні бути заокруглені, щоб не допустити травми при ударі. Сходинки повинні розташовуватися на зручній для дитини висоті.

Спальня

У дорослих інші потреби, але, який би високий статус ви не займали і як багато працювали, завжди є місце, де можна на кілька годин сховатися від галасу навколишнього світу і гарненько відпочити.

Головним предметом меблів у спальні звичайно ж є ліжко. Саме на ньому ви проведете приблизно третину свого життя. Тому, якщо бажаєте завжди бути бадьорим і в хорошому тонусі, до вибору варто підійти з усією відповідальністю.

Основні рекомендації: ліжко повинно бути досить великим, не скрипучим, на міцному каркасі. Все інше – справа смаку.

Вітальня

А ось при облаштуванні вітальні можна дати волю фантазії! Адже це місце, де ви проводите час з сім’єю за переглядом цікавого фільму. Тут же збираються ваші друзі і знайомі, щоб відзначити свято або організувати вечірку.

У зв’язку з цим до меблів у вітальні висувається відразу кілька вимог. По-перше, вони повинні задавати гарний настрій, що досягається правильно підібраною кольоровою схемою.

По-друге, бути достатньо функціональними, щоб відповідати вимогам для однієї людину, так і для всієї компанії.

Не варто забувати, що за станом вітальні ваші друзі і знайомі будуть судити про ваш стан і стиль, тому без хорошого дизайну не обійтися.

І, зрозуміло, при всій своїй гармонійності і красі, меблі для вітальні повинні бути досить надійними і міцними щоб витримувати випадкові падіння і удари.

Передпокій

Ви здивуєтеся, але навіть в облаштуванні передпокою є свої нюанси. Тут слід підібрати меблі таким чином, щоб вони виконували всі необхідні функції. Як мінімум, потрібні вішалка, дзеркало, шафа, підставка для взуття.

Все це повинно розташовуватися компактно і займати мінімум місця, щоб гості могли розвернутися і комфортно зняти одяг, а не тулитися в кутку між розкиданими черевиками і велосипедом.

Загалом, облаштування оселі – заняття цікаве і корисне. А якщо ви як раз подумує змінити старі меблі на нові, є хороший привід зробити це прямо зараз!

 

54321
(2 votes. Average 5 of 5)
Leave a reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *