Шафи-купе

шафи-купе

1.Багтофункціональні і зручні шафи-купе на будь-який смак
Ми створюємо шафи-купе за індивідуальними проектами в будь-якій ціновій категорії і враховуємо всі потреби і побажання замовника. Ви можете замовити будь-яку кількість полиць, додаткову фурнітуру та інші внутрішні елементи або вибрати вже готову шафу-купе з нашої бази. Ми пропонуємо:
  • Вбудовані шафи-купе, які можна розмістити в ніші або іншому просторі Вашого житла.
  • Повнозбірні шафи-купе, які Ви зможете з легкістю розкладати і переміщувати.
  • Шафи-купе з дзеркалами, які допоможуть зробити приміщення просторішим і світлішим.
  • Кутові шафи-купе, за допомогою яких можна зі смаком оживити інтер’єр.
  • Шафи-купе в передпокій, де можна з легкістю розмістити величезну кількість взуття та верхнього одягу.
  • Шафи-купе для спальні, де, за Вашим бажанням, можна розмістити не тільки одяг, але і косметику, книги, предмети інтер’єру і навіть телевізор.
  • Шафи-купе в дитячу, які можна прикрасити малюнком улюбленого казкового персонажа малюка.
2.Широкий вибір дизайнерських рішень
Zanetti виготовляє шафи-купе за індивідуальними параметрам і звичайно ж результат тішить око кожного замовника. Ми пропонуємо широку різноманітність варіантів декору. Різні малюнки, панно, вітражі і навіть фотографії – наші майстри втілять в життя все, навіть Ваші ектравагантні і сміливі задумки. Консультація дизайнера – безкоштовно!
3.Надійна, якісна фурнітура
Ми знаємо, що довговічність шафи-купе безпосередньо залежить від якості матеріалів і фурнітури. Наші фахівці використовують матеріали виключно провідних виробників: ДСП з мінімальною кількістю формальдегіду, фарбований і плівковий МДФ, довговічний і практичний акрил і фурнітуру від BLUM – визнаного світового лідера.
4. Справедливе співвідношення ціна-якість
Ми самі є виробниками, тому у вартість наших шаф-купе не включені додаткові торгові націнки. Крім того, проектування, виклик майстра, доставка і збірка шафи – БЕЗКОШТОВНО!