Кухні

МЕБЛІ ДЛЯ КУХНІ​

1. Безпечні та екологічно чисті матеріали провідних європейських виробників
Для фасадної частини кухні ми пропонуємо: натуральне дерево (дуб, ясен, вільха, вишня і т. д.), Натуральне дерево з елементами різьби ручної роботи, фарбований і плівковий МДФ, довговічний і легкий у догляді пластик і практичний акрил. Для корпусу – економічний і якісний ДСП , який містить мінімальну кількість формальдегіду і рекомендований навіть для дитячих меблів.
2. Багатофункціональні, надійні і красиві стільниці
Ми пропонуємо Вам міцні, вологостійкі і довговічні стільниці із пластику, акрилу і кварциту. Вам залишилося тільки вибрати потрібну текстуру, колір і декор з безлічі варіантів.
3. Можливість насолоджуватися своєю новою кухнею без всяких зусиль
Ми використовуємо підйомні механізми AVENTOS і амортизатори BLUMOTION, за допомогою яких Ви можете з легкістю відкривати і закривати навіть найпотужніші предмети меблів. Фасади без ручок оснащені автоматичним електричним системою SERVO-DRIVE. Вся фурнітура надана лідером світового ринку – компанією BLUM.
4. Безпека і міцність
Кожна полиця встановлена на міцних кронштейнах, а в фасадах, де є скло, ми застосовуємо спеціальну надміцну систему фіксації. Крім того, в наших меблів використовується гартоване скло, яке, завдяки особливій системі обробки, здатне витримати вагу дорослої людини.
5. 100% звукоізоляція
Меблі від обладнані спеціальними доводчиками для безшумної експлуатації. Все, що Ви будете чути на Вашій новій кухні – це звуки приготування вечері і щасливі голоси близьких.