Дитячі

МЕБЛІ ДЛЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

Дитяча кімната
одна з найяскравіших кімнат в будинку або квартирі. І оформлення дитячої має бути відповідним – яскравим, радісним і веселим.
Меблі для цієї кімнати повинні відповідати віку дитини не тільки за розміоами, а також за внутрішнім наповненням набору. Правильні, рекомендовані спеціалістами стандарти столів, стільців, спальних місць попереджають захворювання, пов’язані з порушеннями осанки, органів зору.
Незважаючи на те, що зараз в магазинах до уваги споживачів пропонується велика кількість варіантів дитячих інтер’єрів, замовляти меблі в дитячу кімнату бажано дотримуючись індивідуальних розмірів. Ще одна перевага оформлення замовлення – це зазделегіть спроектовані гарнітури або меблеві конструкції , спеціально підібрані для конкретної кімнати.
Якісні меблі для дитячої мають бути безпечними у всіх відношеннях: для початку – використані матеріали (дерево, пластик, фурнітура), сама ж конструкція повинна бути грамотно і правильно спланованою, стійкою, і, звичайно, не менш важливо робота має бути виконана ідеально, надійні кріплення, відсутність «небезпечних» елементів і деталей.